Czy chcecie pokoje na serwerze?
Tak
50.00%
1
Nie
50.00%
1
2 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokoje dla fabuł
Wink 
Ze względu na skargi administracji dot. spamowania na czacie zawiłymi fabułami, proponuję wprowadzić pokoje. Na czym by one polegały?

Pokoje byłyby środowiskiem/osobnym czatem, w którym działyby się wszelakie fabuły, działające tak jak czat działkowy. Gracze znajdujący się w danym pokoju słyszeliby wiadomości z tylko z tego pokoju, w którym się znajdują, oraz z czatu, mogliby oni również wysyłać do tego pokoju wiadomości. Co prawda, taką funkcję pełni już czat działkowy, ale jeśli fabuła jest międzyterytorialna, to nie sposób słyszeć wiadomości z innej działki.

Jaką funkcję pełniłby wtedy czat? Rozmowa między graczami oraz ogłoszenia. Zero fabuł, nawet prowadzonych przez administrację.

Znana mi jest opinia innych serwerów w sprawie pokoi, ale wydaje się to jedynym sposobem na rozwiązanie konfliktu "fabułowego".

Drodzy gracze, wyraźcie proszę swoje opinie dot. mojego pomysłu w tym wątku. Z góry dziękuję Smile

Pozdrawiam,
HAKERmedia
"Programy Microsoftu są generalnie wolne od błędów" - Bill Gates
"Wiedza siedzi w Excelu" - Paweł Leś
  Odpowiedz
Powiem tak. Fabuly nie sprawiają mi problemu jednak są takie 2 osoby ktore nie umieją sie bawić w fabułe. Ich zdaniem fabuła polega na "Zniszczeniu sie" i zwyzywaniu tak, aby nie podlegało to karze w regulaminie. Np: *Rzucaja bomby na kraj A" *Kraj B jest najslilniejszy!!" " I co kraju A - Jeśli nie zmienisz swojego postepowania nie odzyskasz swojego terytorium !! " Załosne i irytujące.. Szkoda ze nie ma na te osoby podpunktu w regulaminie Sad
  Odpowiedz
Nie jest to potrzebne Big Grin Nie ma jakiś wielkich spamów na chacie z fabuł.
Pomogłem? 
Podziękuj Big Grin
[VIP] MichalApleys Heart
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości